EWP3 - Bezdrátový pohybový detektor, PET imunity

Bezdrátový detektor pohybu EWP3 je model ze třetí generace bezdrátových prvků ELDES. Oproti svému předchůdci je napájen 2ks 3V lithiových baterií CR123A (předchozí typ EWP2 byl napájen dvěma kusy "klasických" alkalických tužkových baterií 1,5V) má přepracovánu vf část a používá integrovanou prostorovou šroubovicovou anténu (předchozí typ měl anténu integrovanou na desce s plošným spojem). Díky tomu se výrazně zvýšila doba provozu na jednu sadu baterií (až 36 měsíců) i dosah (až 3 000m v otevřeném prostoru). Detektor lze přihlásit do bezdrá
1 676,75 Kč
S DPH
ELDES
1118588144
4 ks

Počet
Skladem

Bezdrátový detektor pohybu EWP3 je model ze třetí generace bezdrátových prvků ELDES. Oproti svému předchůdci je napájen 2ks 3V lithiových baterií CR123A (předchozí typ EWP2 byl napájen dvěma kusy "klasických" alkalických tužkových baterií 1,5V) má přepracovánu vf část a používá integrovanou prostorovou šroubovicovou anténu (předchozí typ měl anténu integrovanou na desce s plošným spojem). Díky tomu se výrazně zvýšila doba provozu na jednu sadu baterií (až 36 měsíců) i dosah (až 3 000m v otevřeném prostoru). Detektor lze přihlásit do bezdrátové nadstavby ELDES a rozšířit tak počet zón systému (EPIR3, ESIM364/ESIM384). Podmínkou však je upgrade firmware u starších verzí.

Funkčně je tento shodný s předchozím typem EWP2 - obsahuje dva oddělené snímače pohybu (PIR), které spolu se speciální čočkou (mléčně bílá tuhá fólie ve vrchním krytu) zajišťují detektoru odolnost proti malým zvířatům v tom smyslu, že detektor nereaguje na jejich pohyb. Tato odolnost však není absolutní - pokud se např. malé zvířátko začne z dobrého rozmaru prohánět v jiných výškách, než ve kterých ji detektor očekává (např. po opěradle sedací soupravy, knihovně, lustru apod.), nelze vyhlášení poplachu vyloučit.

Detektor je určen výhradně do vnitřního prostředí, nikoli pro venkovní (exteriérové) aplikace.

Technické specifikace:

  • Počet a typ napájecích baterií: 2ks, 3V lithiové, typ CR123A
  • Výdrž baterií: ~36 měsíců *
  • Úhel záběru detektoru: 90°
  • Detekční dosah detektoru: 11m
  • Frekvence bezdrátové nadstavby: 868MHz
  • Dosah bezdrátové nadstavby: Max. 30m v zástavbě, max. 3000m ve volném prostoru **
  • Povolená okolní provozní teplota: -10 ... +55°C
  • Povolená okolní provozní vlhkost: 0-90% RH@0... +40 °C (bez kondenzace)
  • Rozměry: 124x67x58mm 

Soubor ke stažení: Datasheet_EWP3_CZ.pdf

Parametry

Technologie
PIR
Použití
Vnitřní
Datová komunikace
Bezdrát
Antimasking
NE
Certifikace
Nízká a střední rizika
PET imunita
ANO