B214 - dálkové ovládání přes GSM

GSM dálkové ovládání je zařízení sloužící k ovládání elektrických pohonů bran, vrat, závor nebo výsuvných sloupů mobilním telefonem. 

• S mobilním telefonem odpadá nákup dálkových ovladačů (klíčenek nebo čipových karet) pro každého uživatele a většina komplikací při jejich ztr&

2 478,00 Kč
S DPH
S#3241897482
3 ks

Počet
Skladem

 • Našli jste lepší cenu?
 • Našli jste lepší cenu?

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  GSM dálkové ovládání je zařízení sloužící k ovládání elektrických pohonů bran, vrat, závor nebo výsuvných sloupů mobilním telefonem. 

  • S mobilním telefonem odpadá nákup dálkových ovladačů (klíčenek nebo čipových karet) pro každého uživatele a většina komplikací při jejich ztrátách nebo poškození - s naším GSM dálkovým ovládáním se tak dají několikanásobně snížit pořizovací i provozní náklady.

  • Otevírání a zavírání je uskutečněno prozvoněním (zavoláním hovoru) telefonního čísla SIM karty umístěné vnašem zařízení. Poté dojde automaticky k jeho zavěšení a je provedena příslušná akce, tj v našem případě sepnutí jednoho, druhého, nebo obou relé najednou.  Stav všech relé je signalizován LED diodami.

  • Je možno si vybrat volbu, kdy po každé akci přijde na předem nastavená telefonní čísla informační SMS o právě provedené akci včetně datumu, hodiny, minuty, vteřiny a telefonního čísla, které tuto akci vyvolalo. i 

  • Je možno si vybrat počet  relé

  • Ověření stavu otevření/zavření vjezdů může být potvrzeno pomocí SMS zprávy (závislé na pohonech bran, závor, vrat,.. a čidlech)

  Vhodné k použití u rodinného domu a malých firem do 2 048 uživatelů. Administrace uživatelů se provádí mobilním telefonem za pomocí SMS zpráv nebo PC softwarem.

  TECHNICKÉ PARAMETRY

  Napájecí napětí                230V           
  Napájecí napětí 2 10-18VDC / 8-12VAC (chráněno proti přepolování)
  Počet relé  2 (230V/10A)
  Typ kontaktů NO / NC
  Doba sepnutí relé 0 - 32768 sekund
  Počet telefonních čísel 2048
  Historie 680 událostí
  Rozměry 63x82x17mm
  Povolená pracovní teplota.                   -20...+55°C 
  GSM frekvence 850 / 900 ú 1800 / 1900MHz
  USB vstup ANO

                                                                                  

  other
  S#3241897482
  3 ks