B214 - dálkové ovládání přes GSM

GSM dálkové ovládání je zařízení sloužící k ovládání elektrických pohonů bran, vrat, závor nebo výsuvných sloupů mobilním telefonem. 

• S mobilním telefonem odpadá nákup dálkových ovladačů (klíčenek nebo čipových karet) pro každého uživatele a většina komplikací při jejich ztr&

2 478,00 Kč
S DPH
other
3241897482
1 Položka

Počet
Poslední kus skladem

GSM dálkové ovládání je zařízení sloužící k ovládání elektrických pohonů bran, vrat, závor nebo výsuvných sloupů mobilním telefonem. 

• S mobilním telefonem odpadá nákup dálkových ovladačů (klíčenek nebo čipových karet) pro každého uživatele a většina komplikací při jejich ztrátách nebo poškození - s naším GSM dálkovým ovládáním se tak dají několikanásobně snížit pořizovací i provozní náklady.

• Otevírání a zavírání je uskutečněno prozvoněním (zavoláním hovoru) telefonního čísla SIM karty umístěné vnašem zařízení. Poté dojde automaticky k jeho zavěšení a je provedena příslušná akce, tj v našem případě sepnutí jednoho, druhého, nebo obou relé najednou.  Stav všech relé je signalizován LED diodami.

• Je možno si vybrat volbu, kdy po každé akci přijde na předem nastavená telefonní čísla informační SMS o právě provedené akci včetně datumu, hodiny, minuty, vteřiny a telefonního čísla, které tuto akci vyvolalo. i 

• Je možno si vybrat počet  relé

• Ověření stavu otevření/zavření vjezdů může být potvrzeno pomocí SMS zprávy (závislé na pohonech bran, závor, vrat,.. a čidlech)

Vhodné k použití u rodinného domu a malých firem do 2 048 uživatelů. Administrace uživatelů se provádí mobilním telefonem za pomocí SMS zpráv nebo PC softwarem.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Napájecí napětí                230V           
Napájecí napětí 2 10-18VDC / 8-12VAC (chráněno proti přepolování)
Počet relé  2 (230V/10A)
Typ kontaktů NO / NC
Doba sepnutí relé 0 - 32768 sekund
Počet telefonních čísel 2048
Historie 680 událostí
Rozměry 63x82x17mm
Povolená pracovní teplota.                   -20...+55°C 
GSM frekvence 850 / 900 ú 1800 / 1900MHz
USB vstup ANO

                                                                                


Soubor ke stažení: Uzivatelsky-manual_CZ - B214.pdf