Filtrovat podle

Příslušenství

Příslušenství

Mřížka
Seznam

Existuje 5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry

DS-1H34-0101P - PoE...

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení Vstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD) Výstup: 1x RJ45 10/100BaseT(X) and IEEE 802.3af/at (PSE výstup) Spotřeba: do 5W Pracovní teplota: -30°C - 70°C Pracovní vlhkost: 10% - 90% Rozměry: 71,6 x...
Cena 864,00 Kč
Skladem
View Detail

DS-1TP04I - 4 kanálový PoC,...

4-kanálový PoC - signál a napájení HD-TVI kamer po jednom koaxiálním kabelu Video vstupy/výstupy 4x BNC VIDEO vstupy pro PoC kamery 4X BNC video výstup pro DVR maximální dosah koax RG6 300m 75-5, 300m 75-3 maximální výkon na kameru 5W podpora pouze PoC Hikvi
Cena 1 854,00 Kč
Poslední kus skladem
View Detail

HK-1.25G-20-1310 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power: -9 to -1 dBm Operating Temperature: 0°–70°C (32°–158°F) Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm
Cena 780,00 Kč
Skladem
View Detail

HK-1.25G-20-1550 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power:
Cena 864,00 Kč
Není skladem
View Detail

HK-1.25G-20-1550 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power:
Cena 864,00 Kč
Skladem
View Detail